אתמול בערב חזרנו אחרי אישפוז בקפלן

אתמול בערב חזרנו אחרי אישפוז בקפלן

שקד הקיאה ושלשלה במשך 4 ימים ואם כל הנסיונות לתת לה בקבוקים של שתיה בסופו של דבר מצבה החמיר והיא החלה להוציא כל דבר, החום עלה, ואני עליתי איתה בשבת ב 7 בבוקר למיון. עוד לפני ששמתי לב כבר היינו מאושפזים עם עירוי. היא היתה מיובשת והיתה מחוברת לעירוי עד יום ראשון בבוקר וקבלה כמות אדירה של נוזלים. אתמול בערב כשכבר לא יכולתי לסבול את מחלקת הילדים שמלאה בילדים עם וירוסים והרבה מאוד מחלות שיכנעתי את הרופאה שלמרות שיש לה עדיין הרבה שילשולים מימיים, היא התחילה קצת לאכול ואני מעדיפה להיות איתה בבית אמרתי לה שיש לנו עוד תינוקת בבית, היא חששה מרגרסיה ואמרה שאולי שקד תצטרך פעם נוספת נוזלים, אבל השתכנע לתת לנו להשתחרר הביתה ואם תהיה בעיה נחזור. מקווה שזה נגמר, כרגע שקד כבר אוכלת כמויות קטנות, ושותה אני מאמינה שנסתדר. בנתיים הלילה לירון שלנו החליט שלאמא אסור לישון וגם הוא החל לרוץ להקיא ולשלשל , ויש לו גם כאבים באוזניים. נו אתם מבינים מה הולך בבית, בית חולים מתי זה יגמר ? אומרים שזו עכשיו מגפה. רק בריאות לכולכם יעל

נעמיא

New member
יעל!- החלמה מהירה מכל ה-../images/Emo23.gif

בתקווה שמחר תפתחי את הבוקר ותודיעי לנו דברים טובים...

נירית1

New member
יעל../images/Emo24.gif../images/Emo101.gif

אני מקווה שה"מגפה" תעבור מהר ושהילדים ירגישו טוב, המחלקה בקפלן די מגעילה ומזל שהצלחתם לצאת ממנה מהר. החלמה מהירה

anat30g

New member
יעל הרבה בריאות

מחלקת ילדים זה סיוט. לי היתה את הזכות לבלות עם שירלי בבית החולים כשהיתה בת 10 חודשים וגם חלתה באיזה וירוס ושילשלה והקיאה בלי הפסקה, אפילו את החלב אם שהיא ינקה. הימים שלי איתה שם היו סיוט אחד גדול, אמנם לא היינו בקפלן, אני אני מניחה שזה אותו דבר, את מפחדת לתת לה לזוז שלא תתפוס משהו חדש, כל דבר שם זועק חיידקים. והכי גרוע יש פחד שתצאו משם עם משהו יותר גרוע מאשר זה שהיה לכם שנכנסתם. אני מאוד מקווה שאת לא הולכת לעבור עם לירון את מה שהיה לך עם שקד. הרבה בריאות לילדים וכוחות לאמא. ענת

בקפלן מחלקת הילדים פשוט איומה

האם בכל בתי החולים מחלקת הילדים כזו גרועה. אני חייבת לספר לכן שאושפזנו ביום שבת בבוקר מוקדם, ההורים לא מקבלים שם משהו לאכול אבל גם אין היכן לקנות, אין אפילו מכונת סנדויצים והייתי רעבה עד שעה 22:00 בלילה שבעלי הצליח לקפוץ. החדרים צפופים בצורה איומה,3 ילדים בחדר קטנטן, אם ילד מקיא אין אפילו משהו שיתן חומר חיטוי על מנת לנקות, רק פעם ביום בבוקר מנקים ואחר כך החדר של המנקה נסגר. כך שאם אחד הילדים הקיא או שלשל בלילה , תיחנקו עם הריח, בקיצור סיוט. מבחינת הוירוסים שיש שם זה פשוט פחד אלוהים, רוצים לברוח כמה שיותר מהר ולא אתם נהיים חולים יותר. כל כך הרבה חיידקים ולילדה בת 10 חודשים אין היכן לאפשר לזחול ולשחק צריך לשמור עליה בעגלה או במיטה. יש גן עם משחקים שנועד רק לגיל 3 ומעלה. בקיצור שלא נזדקק, תגידו לי בכל בתי החולים כך נראית מחלקת הילדים ? שלא נדע אבל צריכים לפעמים, זה היחס ? כמו לחיות. מה אתם אומרים ?

קרן משם

New member
היה צורך להחליף בין מיקום 2

ההודעות שלך
הכי חשוב ששקד מרגישה טוב ואחרי זה כל השאר... רק בריאות
ושיגמרו כבר כל המחלות, אמן!

בר2

New member
יכולת לקפוץ לבקר אותי , הייתי

בסופ-שבוע "רגוע" בא.א.ג. בקפלן גם כן. לאחר 3 שבועות של ים אנטיביוטיקה עקב סינוסיטיס , וכמה ביקורים במיון(לראשונה בחיי- למעט תקופת ההריון שדי ביליתי בבית חולים)הקיצור בסופו של דבר אישפזו אותי, מאוד לא נהנתי מהבילוי אך לא ממש היתה לי ברירה. אתמול החליטו שמספיק עם אנטיביוטיקה לוריד ואני יכולה לחזור הביתה(ישששששששש) אך עדין ראשי כאב וסחרחר( ההבחנה שלהם וירוס שהתיישב בלי קשר לסינוסיטיס שהלך)אז בינתיים אני בבית, טרם חזרתי לעבודה וישנה בלי סוף. ובקשר לקפלן, אין לי מושג מה קורה במחלקת ילדים, אך לפחות את המחלקה ניקו כל הזמן, האחיות היו מקסימות והרופאים גם כן. תרגישו טוב מהר!!!! ומקווה שיותר לא תבקרי שם

קרן משם

New member
תרגישי טוב יקירה

את הפטור ראיתי גם ראיתי
ותתפנקי לפני שאת חוזרת לעבודה!

למעלה