שלום

La Vela

New member
שלום

שלום לכם. חיפשתי כמה פורומים שבהם אוכל להשתף את מה שעובר עלי ואני מקווה שזה יתאים. נראה לי נחמד כאן. הגעתי ארצה לפני חודשיים לאחר שהות בת מעל לשנתיים בחו"ל. השארתי מאחור מערכת יחסים של שנתיים לאחר שהבנתי כי אני לא רואה את העתיד שלי שם ( מבחינת הקמת משפחה וקריירה )....הגענו לנקודה שממנה היה צריך לבחור ולא היה טעם להמשיך ולדחות , פשוט לא הגענו לפשרה או פתרונות וחוסר הודאות נתן את אותותיו במערכת היחסים. עוד לא נסגרו כל המעגלים לחלוטין וכבר אני בפני כל כך הרבה התחלות. עבודה חדשה, בנייה של קריירה ( אם אפשר לקרוא לזה כך ) דירה חדשה לבד...
,לאכול לבד
, לישון לבד
והסתגלות לכל מה שקורה כאן. בקיצור בלגן שלם בראש. אני נהיית מאוד נוסטלגית וחושבת אם עשיתי את הבחירה הנכונה למרות שזכורים לי רגעי התיסכול והגעגועים כשהייתי שם. ת'אמת לא בא לי לעשות כלום עוד לא התחלתי וכבר בא לי להרים ידיים . להתחיל מחדש זה אומר מבחינתי לסתום את הגולל על מה שהשארתי מאחור וכנראה שאני עדיין לא מוכנה לזה רק שאין לי ברירה אני מוכרחה להיות בעשייה. יש לי כזה פחד שפשוט משתק אותי ונטיה להיות בתחושה של קורבן של הנסיבות... לא מוביל אותי לשום מקום .

אין שום ספק שעם צורת כתיבה כמו

שלך, עמוסת תובנות, את פשוט צריכה את הזמן כדי לארגן מחשבות עודפות ולא בעיה עם התמודדות. נשמע כאילו יש לך הרבה עם מה להתמודד, אבל זה אך טבעי ואך טבעי שאם תתמודדי עם כל דבר בעיתו, תתגברי על זה בצורה כזו או אחרת, בהצלחה רבה לדעתי. זה שאין עזרה ואין עם מי לדבר, זה לא קל. בשביל אנחנו פה, עד למיטב יכולתנו.

noa128

New member
שלום לך לה-וולה ../images/Emo13.gif וברוכה הבאה

מקווה גם אני שאכן כאן, אצלנו תמצאי את מקומך
מאד ברור מובן וקל לי להזדהות עם מה שאת כותבת, בתיאורך את תחושותייך את מזכירה לי את תחושותיי שלי בצעדים הראשונים של ההתחלה החדשה ולא מעט סיפורים ששמענו כאן, בפורום במהלך שנות קיומו ממתחילים חדשים. והעומס הזה שאת מתארת, כמה הוא מלחיץ... אז קודם כל התחלה חדשה במקום חדש אינה אומרת בהכרח שיש לסתום את הגולל על מה שהיה, נהפוך הוא - מה שהיה הוא חלק מימך. אם היית מתחילה מחדש בלי העבר הזה הייתה כל ההתחלה שלך נראית אחרת, ואולי יהיה קל יותר להתיחס לשק נסיון החיים שאת נושאת כאל נכס מאשר כאל נטל - כי הוא חלק מימך וודאי יש לו יתרונות שתוכלי לנצל לטובת ההמשך. נקודה נוספת שקפצה לי מול העיניים היא זו "..ת'אמת לא בא לי לעשות כלום עוד לא התחלתי וכבר בא לי להרים ידיים". מאד מובן - את רואה מול עינייך ה מ ו ן דברים שצריך ליצור ולבסס ולבנות מחדש, וזה אכן מבהיל ולכן אולי כדאי ללכת צעד צעד - לבנות אבן על אבן, להשקיע באספקט אחד, נגיד מקצועי, או חברתי וכשתרגישי שהקרקע שם מספיק יציבה ונוחה לך, ללכת על עוד תחום - ופתאום תביטי אחור ותאמרי - Y , הנה אני כאן וטוב לי, ומאחורי נסיון חיים ואני בפרק חדש וטוב בחיי
מה דעתך?

La Vela

New member
תודה ../images/Emo140.gif

היי חברים תודה על התגובות והתמיכה. זה באמת עוזר. הרבה מהדברים שלכם מאירים. ביחוד הנושא של העבר ומה שהשארתי מאחור לראות אותו כנכס ולא כנטל. לא חשבתי על זה תודה

למעלה