מאז ומתמיד..............

שקדי

New member
מאז ומתמיד..............

חלמתי להיות ימאי והמרחק מהים רק הגדיל את החלום כמו געגוע לארץ נכספת....................

שקדי

New member
למרות ש..............

המעשיים שבחבורה טענו בתוקף שהעולם שייך לנהגים וזה עוד בלי להביא בחשבון את הטרמפיסטיות

שקדי

New member
גם אבא...........

שהיה מהיה מותיקי הנהגים בעמק ובכלל הביא את החותנת לעזרתו ובליטופי נועם הראו לי את הכיוון הרצוי...........

שקדי

New member
טבילה בדבר האמיתי.........

די שכנעה אותי לעמוד או שמא עלי לומר לשכב........על שלי

עיניים

New member
../images/Emo141.gif איך למדת להסתרק, שקדי

יפה לך בלונדיני,,,, יש לך עוד תסרוקות עם סיפורים? ואני כילדה שגדלה בעיר, תמיד קינאתי בקיבוצניקים שיש להם בריכה חינם ליד הבית,,, אפילו נשבעתי שכאשר אהיה גדולה - אהיה קיבוצניקית בגלל זה,,,

שקדי

New member
להסתרק שנאתי מאז ומעולם...........

ובשביל זה החזקתי אמא צמודה סבתא גם..........

עברית קשה שפה ../images/Emo15.gif

והנה שוב ההוכחה שהאנשים לא מבחינים מה באמת אומרים להם - אלא הם מתייחסים אל המילים כמו אל אייקונים חסרי-פשר, כי מותר להמר - לאור גל התמונות האלה - שהגיברת עיניים התכוונה לשאול איך למדת להסתרק במובן: איך למדת לסרוק את עצמך - גם זה הרי נקרא להסתרק - ואתה עדיין הבנת שמדובר בלהסתרק מלשון מסרק - ולא מלשון סורק. אז זהו, שיש דברים שכבר בתלמוד אמרו עליהם ש"יש מצווה שאפשר לעשותה על ידי אחרים - ויש מצווה שאי-אפשר לעשותה על ידי אחרים", שם, למשל, כבר הוזכר המסרק בעניין האישה העושה תכשיטיה, כלומר מתקשטת, ועליה נאמר "תָנו רבנן: מעבירה סרק (סירוק קל) על פניה....וגם... על פניה של מטה!". והתחילה מחלוקת: היו שאמרו שהכוונה היא רק לגיברת צעירה - "אבל זקנה - לא"; אבל הוחלט ללכת אחרי ההלכה האומרת ש"אמר ליה האלוהים: אפילו אימך, אפילו אימא דאימך (אימא של אימשלך) - ואפילו עומדת על קיברה!" תמיד למטה - כן! לידיעת הבנות. משם, אגב, הגיע גם הביטוי "מסרקות של ברזל": כך אמרו על רבי עקיבא, לפני שהשיב את נשמתו לבורא. ומי שעדיין מחפש את גודיק באינטרנט - האיש שיצר כאן את המהפיכה הגדולה שנה אחרי שטרה התחתן, בפברואר 1964 - הנה לו, בינתיים, החבר גיורא גודיק בחברת ראש הממשלה לוי אשכול. שאר החומר ושאר תשובות הנמצאות עדיין בצנרת - בהמשך היום, בין הפוגות הקשקשת.

עיניים

New member
../images/Emo45.gif ואני כבר חשבתי,,,,,

שרק אני מבינה מה שאני כותבת,,,, ובאותה נשימה כמה מילים על התלמוד: אז באמת ניתן להחכים לא מעט מהתלמוד אך בכל זאת - אותם רבנן שתנו בעניין העברת סרק על הפנים של מטה, לא ראו כפי הנראה מה יקרה כמה אלפי שנים מאוחר יותר,,,, לידיעתם ולידיעתך - היום קמו מספרות ל"פנים של מטה", ואין מקום להעביר "סרק" על הלבבות, הכוכבים וכל שאר העיצובים המעוצבים בידי אמן ב"פנים של מטה", שלא לדבר על התְגלָחות,,,,,, ו"מסרקות ברזל", עליהן אמרו לרבי עקיבא - זה בשל זקן העבות שהיה לו בפנים של מעלה, ואולי גם בפנים של מטה, שכן מסרקות ברזל מיועדות היו מאז ומתמיד נגד,,,,, כינים,,,, או איכקוראים לאלה של מטה,,,, אז אולי זה לידיעת הבנים,,,,

עיניים

New member
את בטוחה שגם זה,,,,,

מהתלמוד??? לא ידעתי שאת מעורה בשפת קודש הקודשים,,,,

שקדי

New member
ולא סתם מרק..............

אלא מרק(מחק את המיותר) תלמה.....אוסם.....קקטוס.......

שקדי

New member
רגע..........

אולי בכלל הכי כדאי ללכת בעקבי הצאן.....ובשרן........

magy

New member
קסם

אבל למה הטבע מתאכזר אל ברואיו? למה הוא מייפה את העצים, הפרחים, ההרים, החיות? למה חלה קורוזיה קשה על בני האדם? ואל תספרו לי שגם העצים, הפרחים והחיות, בתהליכי נבילה. להם לא איכפת. אין להם תובנות. אין להם מראה. אנחנו לא יכולים להסתובב, בעולם "השייך לצעירים", רק עם חכמה, כישורים ואופי מקסים, זה כבר לא תופס, לא במאה הנוכחית........... למה הוא מיישן אותנו כמו בשר לפני צלייה על אסכלה? למה?????????????????? ואם גברים פחות מודעים לבעיה, חבל לבזבז מילים, מה חושבות על זה נשים. לראות אישה בצעירותה, ולאחר שנים בזיקנתה, זו לעיתים, טרגדיה.........

magy

New member
פרי בשל, אלעק......פרי רקוב

פרי בשל הפרי הירוק הכתום - לא החום קליפתו חלקה ואין בה אף מום בבוסר הפרי ננעץ את שיניינו הטעם חמוץ - אבוי - לא עלינו צעיר הוא הפרי - יסולח לנושך למרות שבחוץ - נראה די מושך..... על עץ בסמוך - מקומט ומעוך יש פרי מכוער שצבעו די דעוך אך אם בו ננגוס - ייטוף לו הצוף טעמו מנעמים - ייערב לכל גוף..... זיכרו לעולם את מוסר ההשכל ואל תשכחו - זאת אומר בנקל ככל שהפרי - יפייפה ונחפץ ברו אשליה ותוכו חמצמץ.......

mמוש

New member
בזכות התמונות הייתי עושה איתך ילד

טוב לא לקחת את זה כלכך ברצינות :)

למעלה