סיכום

Sacred Lie

New member
סיכום ../images/Emo8.gif

שיר השבוע: להקת השבוע: סרט/סדרת השבוע: ספר השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: תמונת השבוע: ציטוט/י שבוע:

Sacred Lie

New member
mememe. ../images/Emo9.gif

שיר השבוע: Evanescence-Anywhere להקת השבוע: the fray סרט/סדרת השבוע: האמת המכוערת משהו רע שקרה השבוע:הכל? דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע:חברה שלי הגיעה לבצפר עם עגילים מצחיקים שנראים כמומשהו גס מאוד,, ואני וידיד שלי החלטנו לצייר את זה ומסתבר שהמורה ראה. קיצר פאדיחות. תמונת השבוע: ציטוט/י שבוע: "Forget this life come with me, dont look back you're safe now Unlock your heart drop your guard no one's left to stop you now "

Emergency Exit

New member
the fray לגמריי../images/Emo45.gif../images/Emo204.gif

כלום לא עצוב בייבי, אנחנו רק צריכות להיפגש..

אניאניאניאני

שיר השבוע: 3OH!3 Ft. Katy Perry - Starstrukk חחח שיר מדבק!! Shakira - Did It Again להקת השבוע: 3OH!3 סרט/סדרת השבוע: אממ 30 רוק והעשב של השכן. ספר השבוע: BD וואי הולך לקחת לי שנייים לקרוא אותו! משהו טוב שקרה השבוע: חברה שלי מאוסטרליה באה לבקר בארץ ונסענו ביחד עם אחותה, עוד חברה ובת דודה שלה לאילת והיה כיף וגם עשיתי הליקס
משהו רע שקרה השבוע: אממ כלום... דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: עשיתי הליקס בלי שבכלל התכוונתי לזה והיה ממש הזוי ומצחיק כי שיגעתי את הפירסר והזה שעובד בדלפק כי ממש פחדתי והם צחקו עליי כי אני מזל תאומים והם אמרו שאני רק ההוכחה ללמה הם רצו לתלות פעם שלט "אין כניסה לבנות מזל תאומים"
תמונת השבוע: - ציטוט/י שבוע: וואי תמיד יש לי יציאות הזויות ובאילת היו לי מלאאא ותמיד אני אומרת שאני אזכור וזה לא עובד..המוח כבר מזדקן פעם הייתי זוכרת כל שטות חחחח

hodaya96

New member
Starstrukkבאמת שיר מדבק..

וגם אני מזל תאומים! מה תאריך היומולדת שלך?

עונה ../images/Emo13.gif

שיר השבוע: Tinchy Stryder Ft .Amelle Berrabah - Never Leave You Jay-Z-Empire-State-of-Mind-_feat.-Alicia-Keys Ian Carey - Shot Caller ועוד מלא שאני לא זוכרת
להקת השבוע:אממ אני לא ממש שומעת להקות
סרט/סדרת השבוע:עובדה
,רמזור,סיפורי הוליווד על הטופ מודל הבאה
ספר השבוע:שומרת אחותי כמו כל שבוע
משהו טוב שקרה השבוע:לא למדתי איזה 3 ימים השבוע שני שלישי ורביעי
וזכיתי מקום שני בתחרות אתלטיקה בירושלים בזריקת כדור
משהו רע שקרה השבוע:הלך לי חרא בבוחן בביולוגיה
דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע:חח הידיד הכי טוב שלי בא לבקר אותי בבצפר,קיצר הוא בא פותח תדלת וזה באמצע השיעור המורה מתחילה לגרש אותו
פתאום כולם בבת אחת מסתכלים עלי כזה ועושים לי היי הנה חבר שלך ואני כזה וואי סתמו
תמונת השבוע:כל התמונות של רוב מVF
ואני כזה אוהבת את איך שהוא ייצא פה
ציטוט/י שבוע:"קלקלי אותו אל תעשי לו חשבון!קלקלי אותו עד שלא יוכל לישון!קלקלי אותו כמו שקילקלת אותי קלקלי אותו קלקלי
לא זה לא כזה בכלל זה"קללי אותו אל תעשי לו חשבון קללי אותו עד שלא יוכל לישון קללי אותו כמו שקיללת אותי קללי אותו קללי

2MayaN2

New member
ואו את מתחרה? מזל טוב על הזכיה../images/Emo65.gif ../images/Emo221.gif

MeItOsH

New member
:]

שיר השבוע:dance in the dark - lady gaga bad reputation, crimson and clover, i love rock n roll, cheery bomb - Joan Jett& the blackhearts להקת השבוע:Joan Jett and the blackhearts סרט/סדרת השבוע:SNL , up in the air ספר השבוע:The vampire diaries - the awakening & the struggle - אין שום קשר בין הספר לסדרה חוץ מהשם והשמות של הדמויות. משהו טוב שקרה השבוע:עברתי סופסוף תאוריה! וקניתי *עוד* חולצת בלה- הירוקה באיטליה, רק שאצלי הכפתורים בצבע של החולצה ולא לבנים,אבל כל השאר,קופי. משהו רע שקרה השבוע: שומדבר out of the ordinary דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע:ידיד שלי שנכשל 6 טסטים סופסוף עבר טסט, וכולנו באנו אליו הבייתה [וגם היום באים אליו בשביל לחגוג..] והבאנו לו בלונים והיה ממש מצחיק. תמונת השבוע:יום שדה מביולוגיה שהיה לי בשני.[אני לא כזאת נמוכה, פשוט חברה שלי עומדת על גבעה..
] ציטוט/י שבוע:-

Cherry Blossoms

New member
יא, זה כמו סדרת הספרים

של יומני הנסיכה.. אין שום קשר בינם לבין הסרטים חוץ משמות הדמויות והעובדה שהיא מגלה פתאום שהיא נסיכה
כל הכבוד על התאוריה!! אוףף גם אני צריכה להתחיל לעשות כבר...

MeItOsH

New member
../images/Emo45.gif אני אהבתי,

אם כי יש כמה דברים שעיצבנו אותי [כרגיל..] וגם העובדה שזה נכתב ב-91/92 אז די מרגישים את ההבדל.. חוצמזה, הם מדהימים. לא יכולתי להפסיק לקרוא ורק רציתי עוד. ועכשיו אני חייבת את השני[שלישי ורביעי בעצם] כי הראשון/שני נגמרו באופן שוקי למדי.. ותודה:]

Ivy Mae

New member
מזל טוב על התיאוריה ../images/Emo65.gif ../images/Emo13.gif

וחולצת בלה זה מגניב! אני גם רוצה D:

../images/Emo41.gifנענענענענענה../images/Emo41.gif../images/Emo168.gif

שיר השבוע: שמעתי מלא מהרדיו של AOL, אבל יצא לי במיוחד לחרוש על Halfway Gone של Lifehouse
להקת השבוע: למעלה ^^, וגם כריס דוגרטי (הוא בלהקה או כזמר בודד? ><), Owl City ו- The Fray
סרט/סדרת השבוע: סרט לא זוכרת שיצא לי לראות משהו מיוחד.. כנ"ל סדרה. ספר השבוע: לא קראתי. אני מתה לחזור לקרוא את אקליפס, אבל לא יוצא לי
. משהו טוב שקרה השבוע: מלאמלאמלא קניות והתחדשויות ^-^. משהו רע שקרה השבוע: יותר מדי.
דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: אממממ לא זוכרת.. X: תמונת השבוע: ציטוט/י שבוע: כל הקבוצות האלו של ה"תרשום תרשום" בפייסבוק מצחיקות אותי
הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה