Weekend's Watch לסופש של 09-11/05/2024 🎤

נדירליאל

Active member
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע השוודי הזה?
🇸🇪
כנראה שאמשיך עם הסדרה המדליקה ב- פריים FOLKLORE, הסברים מעוררי אימה על חלק מחומרי הפמטזיות בנות זמננו, כן, וגם של ההיא באפי.
בלשי הרפאים תפסה את עיני. יש בה איזון נפלא בין מתח "חיצוני" [מה תעשה המכשפה?] ובין מתח מקומי [פתרון תעלומה], על הכל נפרשת שמיכת מיניות יפהפיה - צמד הבלשים, האם רוח הרפאים "הצעיר" ישכב עם הבחורה החיה? האם אדוארד, החלק השני של הצמד יודה באהבתו המינית למברו? האם אדוארד ישכב עם מלך החתולים והם יוכלו לחזור לאירופה? ומה יקרה עם ניקו? שווה את הזמן שלי.
גם בדיסני מצאתי משהו חמוד, לא להאמין.
תוכנית ישנה בשם
FINDER משנת 2012, ובאותו דיסני יש תוכנית שנקראת "כללי המשחק" או בלעז TRACKER [העוקב] עם אותו רעיון בדיוק. יותר מכך, אפשר ממש לערוך הקבלות בדרך בניית הצוות המלווה את הגיבור הבודד, מצבו האישי-הנפשי, ואולי אפילו סוגי החיפוש. אולי משאסיים עם צפייה בשתיהן אכתוב משהו על כך.
מעבר לכך -
עיתונים
ספר - כנראה איזה מותחן לפני שאצלול לספר המנתח 4 פילוסופיות בנות זמננו.
שבת יפה.

Lhuna3

Well-known member
להמשיך עם סטראגייט.
אני כרגע אחרי פרק 2X08. עוד לא מכורה, אבל סה"כ זה השתפר. בסוף עונה 1 היו כמה פרקים מעניינים הרבה יותר. בכלליות, הציוויליזציות הפרימיטיביות משעממות אותי, ואלו שמתקדמות יותר משלנו הן המעניינות.

סרט: אולי אני אראה בדיסני+ את "מסכנים שכאלה" Poor Things. (עוד לא צפיתי. עדיין לא. עדיין. עוד לא.)

ספר: אין לי ומחפשת משהו בדחיפות.

רשימת השאיפות למתישהו:
בלואי
המגן
דדווד
ghosts הבריטית
צפיה חוזרת: דוקטור הו העונות של דר' 10 ו-11 (אולי גם 9), ברוקלין 99, אחוזת דאונטון.

נדירליאל

Active member
להמשיך עם סטראגייט.
אני כרגע אחרי פרק 2X08. עוד לא מכורה, אבל סה"כ זה השתפר. בסוף עונה 1 היו כמה פרקים מעניינים הרבה יותר. בכלליות, הציוויליזציות הפרימיטיביות משעממות אותי, ואלו שמתקדמות יותר משלנו הן המעניינות.

סרט: אולי אני אראה בדיסני+ את "מסכנים שכאלה" Poor Things. (עוד לא צפיתי. עדיין לא. עדיין. עוד לא.)

מה את אוהבת לקרוא במיוחד? מד"ב, פנטזיה, ספרות ריאליסטית, ספרות דרמטית, אפוסים?
רשימת השאיפות למתישהו:
בלואי
המגן
דדווד
ghosts הבריטית
צפיה חוזרת: דוקטור הו העונות של דר' 10 ו-11 (אולי גם 9), ברוקלין 99, אחוזת דאונטון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
להמשיך עם סטראגייט.
יש המון דברים שחשבתי לכתוב אבל אני לא רוצה לספלייר.
גם לגבי חשיבות של פרקים שכבר ראית.
בכל מקרה בכללי אני בהחלט מסכים עם מה שכתבת תחת הסתרה.

didalf

Well-known member
עדיין אין לי סדרות חוץ מאקסמן שאני מתקדמת מאדדדד לאט נראה לי אני בפיגור של איזה 3-4 פרקים.

סרטים:
All Of Us Strangers
The Idea Of You
- ראיתי, חמוד מאד
העיר הזאת - זה מחזמר-בלשי-ישראלי ושמעתי שהוא ממש טוב אז חיכיתי שיגיע ליס וסופסוף הגיע. סקרנית לראות.

LeAnnDyIan

Well-known member
להמשיך עם המקעקע מאושוויץ
ובטח גם איזה סרט של בייבי בוי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
להמשיך עם:
Boy Swallows Universe - סדרה אוסטרלית מלפני כמה חודשים בנטפליקס. נהנה. נשאר לי קצת.

פרקים שבועיים של:
שלדון הצעיר
Jerrod Carmichael Reality Show
The Connors
מסע בין כוכבים: דיסקברי
הרופא הטוב
Hacks
ברוכים הבאים לרקסהם

(עם חלק גדול מהם יש לי גם פרק של שבוע שעבר)

דוקטור הו - פרקים ראשונים לעונה

אירוויזיון - כנראה רק אחכה לשמוע תוצאות

The Idea of You - סרט באמזון

וגם ספר (אני כבר עברתי את נקודת ה85%)

snirf

Active member
לסיים עכשיו את "אלה תולדות" סדרה איטלקית על מלחה"ע ה-2 שעלתה (יחד עם "המקעקע מאושוויץ" שאראה בהמשך) + לסיים את "הצבי"
וכן חצי גמר אירוויזיון.

במהלך השבוע צפיתי ב-
|טי-וי|MERLI סדרת המקור- סיימתי
|טי-וי|אלה תולדות - כפי שכתבתי מעלה
|טי-וי|מאסטרשף
|טי-וי|הצבי
|טי-וי|חולי אהבה
|טי-וי|אלזבת'- בינתיים 2 פרקים ראשונים.

לא יודע אם להגיד שהתאכזבתי לגביה...היא לגמרי כייפית וקלילה, אך פחות אוהב את הקונספט של "מקרה מתחלף כל פרק", וגם שהמקרים/הפתרונות הם די פושטיים-בסיסיים כאלה...כלומר, מרגיש לי הרי שהסדרות של היוצרים האלה זה עליית מדרגה/תחכום ככל שהן מתקדמות : האישה הטובה > הטובות לקרב > ואז ציפיתי שאלזבת' אולי גם תעלה איזושהי מדרגה...מצד שני, הדמות הראשית היא מצחיקולה כזאת...אז האופי של הסדרה תואם אותה.
לכן אני אמביוולנטי לגביה.

LeR@nch

Well-known member
להמשיך את באפי ואנג׳ל, ביה״ס היסודי אבוט (3.03 ואילך), פקין אקספרס, משפחת סימפסון, אלזבת׳, Hacks, שיקגו׳ז, הג׳ינקס, דוקטור הו.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
@keren or5
עברתי לשרשור הזה כי הוא יותר רלוונטי, אני לא יודעת מתי ואיך (ואם בכלל) תרצי לראות סוכני שילד (כי אם את לא רוצה או שאין לך כוח כרגע, כמובן שאת לא חייבת). אני פשוט קצת מתלבטת כי אני רוצה לצפות גם בסרטים של מארוול, בעיה אחת היא שעוד שבועיים אני מתחילה סמסטר ב' אז למרות שאני יכולה להתחיל בזמן הקרוב לראות קצת את הסרטים, לא בטוח שאחר כך אני אוכל להתחייב ממש, כלומר אני יכולה לנסות אבל זה יבוא על חשבון הלימודים :-D הנקודה שלי היא שאני כן אשמח, בין את רוצה לצפות בסדרה ובין אם לא, לצפות בה ולהגיב אם יהיה לי זמן. וזה תקף גם לשאר האנשים שרוצים צפייה ראשונה או חוזרת :-):

נדירליאל

Active member
@keren or5
עברתי לשרשור הזה כי הוא יותר רלוונטי, אני לא יודעת מתי ואיך (ואם בכלל) תרצי לראות סוכני שילד (כי אם את לא רוצה או שאין לך כוח כרגע, כמובן שאת לא חייבת). אני פשוט קצת מתלבטת כי אני רוצה לצפות גם בסרטים של מארוול, בעיה אחת היא שעוד שבועיים אני מתחילה סמסטר ב' אז למרות שאני יכולה להתחיל בזמן הקרוב לראות קצת את הסרטים, לא בטוח שאחר כך אני אוכל להתחייב ממש, כלומר אני יכולה לנסות אבל זה יבוא על חשבון הלימודים :-D הנקודה שלי היא שאני כן אשמח, בין את רוצה לצפות בסדרה ובין אם לא, לצפות בה ולהגיב אם יהיה לי זמן. וזה תקף גם לשאר האנשים שרוצים צפייה ראשונה או חוזרת :-):
אם מותר -
אני לא התלהבתי מסוכני שילד
סרטי מאראוול האחרים די גרועים, תבניתיים וצפויים. אישית הייתי קורא את הקומיקס.

Lion_Heart

Well-known member
אני בבינג' אנימה אינסופי
world of warcraft
לאכול
לישון
אני צופה סופ"ש כיפי

Lion_Heart

Well-known member
להמשיך עם סטראגייט.

רשימת השאיפות למתישהו:
בלואי
המגן
דדווד
ghosts הבריטית
יש סדרת סטארגייט חדשה?

Lion_Heart

Well-known member
עדיין אין לי סדרות חוץ מאקסמן שאני מתקדמת מאדדדד לאט נראה לי אני בפיגור של איזה 3-4 פרקים.

סרטים:
All Of Us Strangers
The Idea Of You
- ראיתי, חמוד מאד
העיר הזאת - זה מחזמר-בלשי-ישראלי ושמעתי שהוא ממש טוב אז חיכיתי שיגיע ליס וסופסוף הגיע. סקרנית לראות.
סרט, לדעתי מדהים!

keren or5

Well-known member
לא ראית את הסרטים של מארוול? אף אחד מהם? :-0 איכשהו זה נשמע לי מוזר שלא ראית.
לגבי סוכני שילד וצפייה חוזרת - אני כרגיל רוצה, אבל גם לא בטוחה שיש לי כוח, אם אני אעשה את זה בסוף אז אני אכתוב עליה.

למעלה