נשמה טובה אני, אני יודעת

Beauty_fall_under

Well-known member
אז בואו נעשה פוסט איכסה וכואב למען כל הנשמות הטהורות, רוצה לאמר הצדיקים שביננו, רוצה לאמר חתני פרס ישראל לאמת לאמיתה שכאן ונעלה רגע את כל הרגעים הקשים באמת באמת שבמצב שאנחנו הכנסנו את עצמנו אליו.
ובגלל שאני כתבתי וחשבתי לבד, אני מתחילה:)
קודם כל, יש כאן אנשים, אני בטוחה, שנמצאים בקשרים קשים מאוד ולא יודעים איך להימלט מהם - שלא נשפוט בטעות כן?
קשה עד בלתי אפשרי לפתח רגש אמיתי אמיתי אמיתי אל מישהו שהוא לא בעלי. קשה מאוד ומכאיב אפילו.
קשה מאוד לחבק את ילדיי בידיעה שאני פוגעת בהם.
תמשיכו .. . טישו חופשי לכולם❤

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אז בואו נעשה פוסט איכסה וכואב למען כל הנשמות הטהורות, רוצה לאמר הצדיקים שביננו, רוצה לאמר חתני פרס ישראל לאמת לאמיתה שכאן ונעלה רגע את כל הרגעים הקשים באמת באמת שבמצב שאנחנו הכנסנו את עצמנו אליו.
קודם כל, יש כאן אנשים, אני בטוחה, שנמצאים בקשרים קשים מאוד ולא יודעים איך להימלט מהם - שלא נשפוט בטעות כן?
קשה עד בלתי אפשרי לפתח רגש אמיתי אמיתי אמיתי אל מישהו שהוא לא בעלי. קשה מאוד ומכאיב אפילו.
חייבת להודות שהצלחת לרגש אותי בפתיח והפוסט.
להיות בקשר "קשה מאד" ואומר?
גם כך הקשר הוא לא חוקי אז גם קשה מאד?
וידוי שלי כרווקה שניהלה קשר כזה-היו לילות ללא שינה,מועקה וגעגועים נוראיים ואפילו יסורי מצפון כלפי אשתו ותמיד ניסיתי לשכנע את עצמי "את לא אשמה",לא הצלחתי להיות ממש מאוזנת,רק בקשר אחד מסויים שפשוט היה אחד המדהימים שהיקום הכיר לי.

Beauty_fall_under

Well-known member
חייבת להודות שהצלחת לרגש אותי בפתיח והפוסט.
להיות בקשר "קשה מאד" ואומר?
גם כך הקשר הוא לא חוקי אז גם קשה מאד?
וידוי שלי כרווקה שניהלה קשר כזה-היו לילות ללא שינה,מועקה וגעגועים נוראיים ואפילו יסורי מצפון כלפי אשתו ותמיד ניסיתי לשכנע את עצמי "את לא אשמה",לא הצלחתי להיות ממש מאוזנת,רק בקשר אחד מסויים שפשוט היה אחד המדהימים שהיקום הכיר לי.
כתבתי שקשה מאוד להיות בקשר שמעורבים בו רגשות אל אדם אחר שהוא לא בעלי. את כאילו משכנעת את עצמך שאת רק זקוקה לריגוש, משהו מרענן, חוויה מצמררת ולא באמת פנויה לרגשות עכשיו. ותמיד רגשות מסבכים הכל.
וגם, הרצון האמיתי לסדר הכל בבית.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
כתבתי שקשה מאוד להיות בקשר שמעורבים בו רגשות אל אדם אחר שהוא לא בעלי. את כאילו משכנעת את עצמך שאת רק זקוקה לריגוש, משהו מרענן, חוויה מצמררת ולא באמת פנויה לרגשות עכשיו. ותמיד רגשות מסבכים הכל.
עכשיו הבנתי,ואין ספק שזה לא קל,ברוב המקרים הרגשות מסבכים הכל בכל סיטואציה שהיא לא אפשרית,לא מאמינה בסטוצים ,אני מערבת תמיד רגש בסקס,בלתי אפשרי בלי וכן-זה מסובך 🥰

ADIDI1988

Member
מסכימה ומזדהה.
קשה, עד בלתי אפשרי, לא לפתח רגשות לקשר אסור מתמשך.

ואת הדיון המוסרי נשאיר לפורומים שעדיין מאמינים במונוגמיה.

אישון34

Well-known member
אפשרי לפתח רגש אמיתי אמיתי אמיתי... כל רגש שאת חשה - הוא אמיתי.
_______________________________________________________________________________________________________________________________

אני לא רואה איך את פוגעת בילדייך שאת מחפשת את האושר שלך עצמך.

לידיעה מרבית הבגידות - גם שנתפסות לא מסתיימות בגירושין. אלה בסוג של מטפל זוגי לכול היותר, או פתיחה של הזוגיות.
_________________________________________________________________________________________________________________________________

עכשיו תסבירי לי את החוסר שלך שמוביל אותך לכאן - ואמצע לך את הסיבה שזה לא באמת כואב.

להבנתי שאתה חוזר מלילה או יום של אהבה, ואני מדבר על רגש ומין במשולב - אתה מרחף.

האם יש סיכוי שאם אתה חש כך - עשית משהו רע ונמהר?

אישוניאיש.
רחפן ידוע.

Beauty_fall_under

Well-known member
אפשרי לפתח רגש אמיתי אמיתי אמיתי... כל רגש שאת חשה - הוא אמיתי.
_______________________________________________________________________________________________________________________________

אני לא רואה איך את פוגעת בילדייך שאת מחפשת את האושר שלך עצמך.

לידיעה מרבית הבגידות - גם שנתפסות לא מסתיימות בגירושין. אלה בסוג של מטפל זוגי לכול היותר, או פתיחה של הזוגיות.
_________________________________________________________________________________________________________________________________

עכשיו תסבירי לי את החוסר שלך שמוביל אותך לכאן - ואמצע לך את הסיבה שזה לא באמת כואב.

להבנתי שאתה חוזר מלילה או יום של אהבה, ואני מדבר על רגש ומין במשולב - אתה מרחף.

האם יש סיכוי שאם אתה חש כך - עשית משהו רע ונמהר?

אישוניאיש.
רחפן ידוע.
אני לא אמרתי שזה בלתי אפשרי במובן של אי אפשר אלא במובן הקשה של הנושא. הרגשות מסבכים את הכל יותר ופי כמה.
אני מרגישה שאני פוגעת בילדיי כי הם לא רואים את האמת האמיתית וכי אני מוכרת להם הצגה.
ולדעתי ורק לדעתי, כל ההסברים שיעלו כאן, הל שק של תירוצים להשקטת והשתקת המצפון.
כן כן 'אמא שטוב לה - טוב לכל הבית'
כן כן 'מגיע לכולם לחיות באמת'
וכן כן 'מה שהם לא יודעים - לא פוגע בהם'
אולי זה נובע מה 'טריות' שלי בעולם האסור הזה, אולי עם הזמן התירוצים משכנעים ממש ומהווים גושפנקה לביצועים והשקרים. אבל יש אמת אחת - יש כאן שקר .
החוסר שלי ? כמה זמן יש לך?😏
אני אכן מרחפת אחרי מפגש כזה - ואז, כמו בסופה של כל פיסגה, מחכה מדרון תלול מתה. עם סלעים, קוצים, חיות טורפות....הבנת.
למה? כי זאת לא האמת. זה השקר. שאנחנו מוכרים לעצמנו.

alongrin100

Well-known member
אני לא אמרתי שזה בלתי אפשרי במובן של אי אפשר אלא במובן הקשה של הנושא. הרגשות מסבכים את הכל יותר ופי כמה.
אני מרגישה שאני פוגעת בילדיי כי הם לא רואים את האמת האמיתית וכי אני מוכרת להם הצגה.
אולי זה נובע מה 'טריות' שלי בעולם האסור הזה, אולי עם הזמן התירוצים משכנעים ממש ומהווים גושפנקה לביצועים והשקרים. אבל יש אמת אחת - יש כאן שקר .
אני אכן מרחפת אחרי מפגש כזה - ואז, כמו בסופה של כל פיסגה, מחכה מדרון תלול מתה. עם סלעים, קוצים, חיות טורפות....הבנת.
מילים כדורבנות.
הדרך הטובה ביותר לחיות לצד השקר, הוא לא לאבד קשר עין עם המטרה.
לא לנסות לספר לעצמינו כל מיני שקרים ותירוצים.
בטח שלא להתחיל להאמין בהם.

והכי חשוב זה להבין את המטרה של התחביב ולא לנסות ליפות את המציאות.

בסופו של יום אנחנו נמצאים פה בשביל הגיוון והריגוש. בשביל אותם רגעים שגורמים לנו לרחף.
ומבחינה זאת, אין בין זה לבין מסלול סקי מאתגר או גלישת גלים שום הבדל.

אישון34

Well-known member
את כותבת יפה.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________

הכרתי פעם גברת אחת שאהבה אותי (לדבריה) עד בלי די - ולכן נפרדה ממני כי לא הצליחה להכיל את היום יום שלה יותר ולא לתפקד.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________

את לא אדם מושלם, כמו שאת, בלי התשוקות והמצפון.

אין דרך להיות "רגיל", הזכות הזאת היא לא זכות של כולם בעולם.

תהני מהחברות עם האדם שאת - ואל תנסי להתחבב על האדם המוסרי והצדקני שיכול היה להיות בך.

את מי שאת.

תהני.

אישוניאיש.
מקנא באהבה.

ייסורי מצפון אף פעם לא היו לי..... רגשות כלפי המאהבת פעם אחת בקריירה, לא לתקופה ארוכה, מצד שני מי יכול לומר שהוא בוגד ומאוהב באשתו/בעלה. זה לא הולך ביחד. לפחות לא לפי התפיסה שלי. רגשות חזקים תמיד מלווים במשיכה גופנית.

Gu987

Well-known member
יופי של נושא לדיון. מצטרף קצת באיחור..
אז ככה: להכנסת רגשות לקשר משני יש שני צדדים מבחינתי:
ברוב המקרים בהם יש לי קשר משני - יש גם קשר רגשי. לא תמיד, לא רגש מוחלט, אבל משתדל להכנס למיטה רק עם נשים שאני מרגיש משהו אליהן.
אבל לטוב ולרע אני יודע לשמור על ניתוק מסויים. אני יודע להכניס את עצמי לבועה. מי שמכיר/ה אותי עולה על זה די בקלות. אני גם מספר על זה בפגישות הראשונות.
לכן אין לי רגשי אשמה כשאני חוזר הביתה, ואני גם יכול להתנתק אם יש צורך בזה.
יש לי דוגמא לניתוק שארע לאחרונה, אבל אולי זה נושא לדיון חדש, כשתשרה עלי המוזה.

Beauty_fall_under

Well-known member
יופי של נושא לדיון. מצטרף קצת באיחור..
אז ככה: להכנסת רגשות לקשר משני יש שני צדדים מבחינתי:
ברוב המקרים בהם יש לי קשר משני - יש גם קשר רגשי. לא תמיד, לא רגש מוחלט, אבל משתדל להכנס למיטה רק עם נשים שאני מרגיש משהו אליהן.
אבל לטוב ולרע אני יודע לשמור על ניתוק מסויים. אני יודע להכניס את עצמי לבועה. מי שמכיר/ה אותי עולה על זה די בקלות. אני גם מספר על זה בפגישות הראשונות.
לכן אין לי רגשי אשמה כשאני חוזר הביתה, ואני גם יכול להתנתק אם יש צורך בזה.
יש לי דוגמא לניתוק שארע לאחרונה, אבל אולי זה נושא לדיון חדש, כשתשרה עלי המוזה.
אנחנו סולחים על האיחור, לא פשוט בגילך להגיע בזמן לכל דיון. כל הכבוד על ההשתדלות
מעניין הניתוק שהזכרת שם...ספר, לא מגלה, נשבעת🙋‍♀️

Gu987

Well-known member
אנחנו סולחים על האיחור, לא פשוט בגילך להגיע בזמן לכל דיון. כל הכבוד על ההשתדלות
מעניין הניתוק שהזכרת שם...ספר, לא מגלה, נשבעת🙋‍♀️
לא. לא מדובר בקשישה שהלכה לעולמה... אבל בהזדמנות אכתוב על זה. אני צריך שתשרה עלי האווירה המתאימה ו when Jupiter aligned with Mars

מאוהב ברעיון

Well-known member
הלוואי והיה לי קשה...
צרעך עזרים כימיים בשביל זה.
מעוניינת לעזור?

Beauty_fall_under

Well-known member
הלוואי והיה לי קשה...
צרעך עזרים כימיים בשביל זה.
מעוניינת לעזור?
אני עם העזרה לקושי משתמשת רק בטבעי
הרבה נוזלים
חמימות
צפיפות כזאת אפשר גם חיכוך
בד'כ מצרפת גם עבודת ידיים
בכימיה אין גרועה ממני
יש מצב יצא לך זנב ואולי תהפוך לחובב חתולים מהקוקטיל
אבל היי, אם תבקש ממש יפה...

שי12346

Well-known member
מסכים
כשרגש מעורב אתה מכניס אותו הביתה
ובבית אתה לא יכול לשמור את זה לעצמך
זה יוצא החוצה
כולם ( אישה הילדים) שואלים לפשר ההתנהגות
מה קרה ??? מה השמחה הזו?
או למה אתה כל כך לחוץ??? עצבני ??? למה אתה מחייך ??? צוחק לעצמך ???
מה אומר ??? במה אשתף ????
מבין לגמרי

לא מתפשרת כלל

Well-known member
מסכים
כשרגש מעורב אתה מכניס אותו הביתה
ובבית אתה לא יכול לשמור את זה לעצמך
זה יוצא החוצה
כולם ( אישה הילדים) שואלים לפשר ההתנהגות
מה קרה ??? מה השמחה הזו?
או למה אתה כל כך לחוץ??? עצבני ??? למה אתה מחייך ??? צוחק לעצמך ???
מה אומר ??? במה אשתף ????
מבין לגמרי
האי יכולת הזאת לשתף.יוצרת לעתים תחושה של בדידות. כי זה משהו שהוא רק שלך. מצד שני, המשהו הזה שהוא רק שלך הוא כזה גם בהיבט החיובי של המילה- השטיקים הקטנים, מילה מטריפה שאמר, כפתור שפרם...כאלו שמעלים חיוך שהוא שלי, כזה שגם אם אשתף איש לא יבין. אליה וקוץ בה. חייה של זאבה בודדה...

Ellis Murphy

Well-known member

לי קשה להחצין התלהבות. מה זה קשה? בלתי אפשרי אפילו ושלא לדבר על לזייף את זה.
אני לא מאלה שישתמשו במילים כמו מאמי, מלכה שלי נשמה כפרה וכדומה...
רק מי שרוצה לא רק להזדיין איתי אלא מנסה גם להכיר תדע מה באמת אני חושב ומרגיש...

"לטובת הנשמות הטהורות" את מחליטה לשתף בצדדים הכואבים? זה שיש צדדים לא נעימים בבגידה, זה לא חדש לאנשים רגילים, זה מובן מאליו עבורם. זה הדיפולט.
אם כבר, לא ברור לי מה מושך בקשר כזה. אישית זה נראה לי כמו עינוי, לא הייתי שוכבת עם גבר אחר גם בעד מיליארד דולר. גם לא בעד שלום. זה ליטרלי הדבר האחרון בעולם שנראה לי נעים. (וזה עוד לפני העינוי של להתאהב במישהו שאני לא יכולה לחיות לצדו).
אני לא יודעת אם זו היית את, אבל מישהי כתבה על "חופשה" עם המאהב - זה היה נשמע כמו עונש. לאכול בכל מיני מסעדות חראיות, מה זה, טיול שנתי? ללכת לכל מיני מקומות מגעילים שלא הייתי נתפסת בהם אפילו במותי. לישון בלי בעלי לצדי, לעזוב אותו ואת הילדים שלי בשביל זה? זו ההגדרה שלי לסבל.

alongrin100

Well-known member
"לטובת הנשמות הטהורות" את מחליטה לשתף בצדדים הכואבים? זה שיש צדדים לא נעימים בבגידה, זה לא חדש לאנשים רגילים, זה מובן מאליו עבורם. זה הדיפולט.
אם כבר, לא ברור לי מה מושך בקשר כזה. אישית זה נראה לי כמו עינוי, לא הייתי שוכבת עם גבר אחר גם בעד מיליארד דולר. גם לא בעד שלום. זה ליטרלי הדבר האחרון בעולם שנראה לי נעים. (וזה עוד לפני העינוי של להתאהב במישהו שאני לא יכולה לחיות לצדו).
אני לא יודעת אם זו היית את, אבל מישהי כתבה על "חופשה" עם המאהב - זה היה נשמע כמו עונש. לאכול בכל מיני מסעדות חראיות, מה זה, טיול שנתי? ללכת לכל מיני מקומות מגעילים שלא הייתי נתפסת בהם אפילו במותי. לישון בלי בעלי לצדי, לעזוב אותו ואת הילדים שלי בשביל זה? זו ההגדרה שלי לסבל.
לא אמין בעליל.
אני בטוח שאי שם ברשימת המכולת שלך מככב לו איזה גברבר שמרטיב לך את התחתונים יותר מבעלך.
עדיין לא אומר שתוציאי את הפנטזיה מהדמיון אל הפועל בגלל כל מיני שיקולים כמו מוסר,
אבל עדיין יש לך את החשק שגבר שהוא לא בעלך יקרע לך את הצורה.

למעלה